Kullanım Koşulları

KULLANIM KOŞULLARI


1. fitcuit.com internet sitesine giriş yapmanız veya site içerisindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız halinde aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Bundan böyle MEGS Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. SATICI, fitcuit.com internet sitesini ziyaret eden tüketiciler ve/veya alışveriş yapan tüketiciler ve/veya üyeler ALICI olarak anılacaktır.


2. fitcuit.com internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan SATICI sorumlu tutulamaz.


3. SATICI işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. ALICI’nın fitcuit.com sitesini kullanması veya bu siteye girişi ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.


4. SATICI, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda sorumlu değildir.


5. fitcuit.com SATICI’nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. SATICI, bu internet sitelerinin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


6. Bu sitede yer alan her türlü tasarım, marka, logo, ses ve görüntü, yazı içeren bilgi ve belgeler, bilgisayar yazılımları (bundan böyle içerik olarak anılacaktır) üzerindeki fikri ve sınai mülkiyet hakları ile telif hakları SATICI’ya aittir veya bir lisans anlaşması çerçevesinde kullanılmaktadır. Ayrıca yasal koruma altındadır. Site içerisinde bulunan hiçbir materyal önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ve dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Bu siteden alınan içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Aksine hareket edildiğinde, hukuki ve cezai sorumluluk doğar. SATICI’nın burada açıkça belirtilmemiş olan tüm hakları saklıdır.


7. İş başvuruları hariç olmak üzere, internet aracılığıyla ALICI’nın ilettiği her türlü yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, SATICI tarafından, ALICI veya başka herhangi bir kişiye, herhangi bir ödeme yapmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilir. SATICI’nın, iş başvuruları hariç olmak üzere kendisine iletilen bu tür bilgileri gizli tutma zorunluluğu yoktur.


8. Yasal olarak ergin olmayan bireylerin (18 yaşını doldurmamış kişiler), SATICI’ya ait internet sitesine (fitcuit.com) velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından SATICI sorumlu tutulamaz.


9. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, ALICI’nın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde fitcuit.com sitesinin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler fitcuit.com ara yüzü üzerinden banka ve ALICI’nın bilgisayarı veya mobil cihazı arasında gerçekleşir.


10. SATICI, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

Güvenli ve kolay alışveriş

Adres

Megs gıda sanayi tic Ltd Şti

Üretim Yeri: Menderes / İzmir

Bir sorunuz mu var? Bizimle WhatsApp ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Alışveriş Sepeti kapat