Telefon: 0232 254 14 33     Mail: info@fitcuit.com     Sosyal Medyada Biz:    

Hakkımızda

Sağlıklı beslenme alışkanlıklarını genişletmek amacıyla yapılan araştırmalarımızın sonucunda bakliyatların besin mineral vitamin protein değerleri açısından en yüksek gıdalar olduğunun sonucuna vardık .Dengeli ve sağlıklı beslenmenin yanı sıra, kalori değeri düşük,glisemik indeksi düşük ürün segmentimizi oluşturan gıdaları; uluslararası doğal ürünler pazarında yaptığımız çalışmalar sonucunda ortaya çıkmıştır.

Bilinçli tüketici olarak satın aldığımız her ürünün içeriğini kontrol etmek firmamızın kurulmasına sebep olan ana unsur olmuştur.

(2006 yılı itibariyle raflarda bulamadığımız doğal içeriklerdeki ürünleri,ulusal web alan sayfalarından satın alarak düzenli tüketimine başladık). Ürünlerin üretim aşamasındaki doğallığını da ziyaretlerimiz doğrultusunda gözlemledikten sonra 2012 yılı itibariyle firmamız adına üretimi ülkemizde yapmaya karar verdik.

İlgili ülkelerde alınan dil eğitimi ile başlayıp üretim prosesleri ile tamamlanan eğitim sürecimiz 2016 yılıdır.

Hedef Kitlemiz

Besin mineral,vitamin protein değeri yüksek,glisemik indeksi düşük,doğal kendi taneleri halinde un haline getirilmemiş gıdalar ile glutensiz,,katkısız,E kodlu kimyasal koruyucu maddeler barındırmayan ürünleri tercih eden ve beslenirken sağlına dikkat eden ürünleri tercih eden herkesdir.
İhtiyac ve tercihleri belirgin olan,beslenirken sağlığına odaklanan herkese hitap eden ürünlerimizin çeşitliliğini ihtiyaçlar doğrultusunda belirli bir kaliteye erişerek sürekliliğini sağlamaktayız.

Markamız

Tüketicilerimize kendilerine iyi hissettirmelidir.
Doğal,sağlık,Kalite ,farklılık ,özenli hizmet,güven ile marka kimliğimizi müşterilerimize sunmak ve bakliyatlar grubunun tamamı ile bar,çerez, probiyotik karışımlar ile ülkemizde sağlıklı beslenmeyi ön plana taşımaktır